Izberite rubriko

Renault Twingo E-Tech Evolution

Renault Twingo <small><strong>E-Tech Evolution</strong></small>

Renault Twingo <small><strong>E-Tech Evolution</strong></small>

Renault Twingo <small><strong>E-Tech Evolution</strong></small>

Foto 1
 
Foto 2
 
Foto 3
 
REDNA CENA

21.490 €

S SUBVENCIJO ZA E-VOZILA:

12.490 €

Starost
NOVO VOZILO
Prevoženih
/
Lastnikov
/
Vrsta goriva
elektrika
Baterija / kapaciteta
27,5 kWh
Električna moč
60 kW
Osnovni podatki
Starost: novo
Prevoženi km:
Gorivo: elektro pogon
Motor: 60 kW
Pogonski sklop: BEV - baterijsko el. vozilo
Menjalnik: avtomatski menjalnik
Oblika: kombilimuzina / hatchback
Št.vrat: 5 vr.
Barva: siva metalik
Notranjost:  / 
Interna številka:
Kraj ogleda:
Zmogljivosti EV
Baterija / kapaciteta: 27,5 kWh
Komb. el. poraba: 12,5 kWh / 100 km
Doseg na elektriko: 260 km
Oprema in ostali podatki o ponudbi
Podvozje:
  • lahka - ALU platišča:18ˇ
  • ABS zavorni sistem
  • BAS pomoč pri zaviranju
  • ESP elektronski program stabilnosti
Varnost:
  • 6 x zračna vreča / Airbag
  • LED žarometi
  • prednje (dnevne) LED luči
  • tretja zavorna luč
  • sistem za ohranjanje voznega pasu
  • sistem za samodejno zaviranje v sili
  • nadzor zračnega tlaka v pnevmatikah
Notranjost:
  • štev. sedežev: 4
  • krom dodatki v notranjosti
  • športni sedeži
  • komfortni sedeži
  • ortopedski sedeži
  • 12V vtičnica
Udobje:
  • klimatska naprava
  • zatemnjena / tonirana stekla
  • električni pomik prednjih stekel
  • zunanja ogledala: el. nastavljiva
  • zunanja ogledala: ogrevanje
  • centralno zaklepanje
  • centralno zaklepanje + daljinsko upravljanje
  • volan: nastavljiv po višini
  • servo volan
  • volan: multifunkcijski
  • tempomat
  • Keyless Go
  • el. parkirna zavora
Multimedia:
  • avtoradio
  • Hi-Fi ozvočenje
  • USB priključek (iPod, HD, ...)
  • navigacijski sistem
  • Bluetooth vmesnik
  • Touch screen
  • digitalni radio DAB
  • Apple CarPlay
  • Android Auto
Uporabnost:
  • zadnja klop - deljiva 1/3 - 2/3
  • integrirani otroški sedež
  • pripomoček za parkiranje PDC/Parktronic
  • pomoč pri parkiranju: zadnji senzorji
  • pomoč pri speljevanju v klanec
Stanje:
  • vozilo je novo



RENAULT TWINGO E-TECH EVOLUTION

KUPEC UPRAVIČEN DO SUBVENCIJE BORZEN V VIŠINI 7.800€

      

DODATNA OPREMA VOZILA:
✓ barva siva SCHISTE
✓ platišča iz lahke litine 46cm (18")MIKADO
 
SERIJSKA OPREMA VOZILA:
✓ Adaptivni tempomat
✓ LED žarometi
✓ parkirni seznorji zadaj
✓ nastavljiv voznikov sedež po višini, dolžini, naklonu
✓ Lane Assit
✓ Prepoznavanje prometnih znakov
✓ polnilni kabel za javne polnilnice Mode3Type2
✓ Andriod Auto / Apple CarPlay
✓ Navigacijski sistem OpenR link z Google storitvami
✓ Digitalna vzvratna kamera
✓ Avtomatska klimatska naprava

...

UGODNOSTI ZA VSE KUPCE - STANDARDNI POPUST
✓ 5 let podaljšanega jamstva ali 100.000 km. 
✓ Garancija na betrijo 8 let / 160.000km

UGODNOSTI OB FINANCIRANJU
✓ 1200 EUR z DDV - Cashplan z večletno zav. polico, 8.99 fiksna obrestna mera
✓ Promo Mobilize FS - 5.99 fiksna obrestna mera z večletno zav. polico
✓ Promo SKB Leasing - 4.75 fiksna obrestna mera 


V ceno vozila v oglasu je že vključena UGODNOST OB FINANCIRANJU. Do BONUSA OB FINANCIRANJU v obliki znižanja maloprodajne cene vozila je leasingojemalec upravičen v primeru sklenitve pogodbe o finančnem leasingu s produktom Cashplan z večletno zavarovalno polico s fiksno pogodbeno obrestno mero pri družbi RCI Banque SA in zavarovanju vozila pri zavarovalnici Triglav. 


KONTAKTIRAJTE NAŠE PRODAJALCE
Lokacija: Pleško Cars d.o.o., Tržaška cesta 426, Brezovica pri Ljubljani

Danilo Kesić, tel. - 040 481 776
Yannick Kralj, tel. - 040 548 801
Luka Lampe, tel. - 051 630 010


VAREN NAKUP VOZILA PRI PLEŠKO CARS
✓ Prodaja novih vozil Renault
✓ Prodaja rabljenih vozil z jamstvom
✓ Cenitve vozil
✓ Testne vožnje
✓ Servis ter vzdrževanje vozil
✓ Pestra izbirdodatne opreme
✓ Ugodne pogoje financiranja
✓ Informativni izračun financiranja, prilagojen vašim željam in pričakovanjem


UVOZ VOZIL PRI PLEŠKO CARS
Nudimo vam uvoz vozila po vaših željah. Vozila uvažamo iz celotnega evropskega tržišča. Vsakemu vozilu pred nakupom preverimo servisno zgodovino in vam nudimo 12 mesecev jamstva na vozilo, da je vaš nakup lahko še bolj brezskrben.





VAŠE VOZILO VZAMEMO V RAČUN ALI NAREDIMO SAMO ODKUP
Uredimo vam menjavo vašega vozila v samo 24 urah.
Možno tudi poplačilo leasinga, kredita in takojšen odkup. 


✓ cenitev vašega vozila
✓ menjava staro za novo
✓ gotovinski odkup rabljenih vozil

Zaradi obsežnosti opreme in količine podatkov lahko pri vnosu oglasa pride do napak. Zato vas vljudno prosimo, da pred nakupom preverite točnost vseh informacij pri naših prodajnih svetovalcih. Po opravljenem nakupu za morebitne napake ne odgovarjamo.Vsi podatki so informativne narave in se lahko razlikujejo od dejanskega stanja vozila. Za točne informacije nas kontaktirajte ali obiščite na Tržaški cesti 426, kjer vam bomo z veseljem svetovali..
REDNA CENA

21.490 €

S SUBVENCIJO ZA E-VOZILA:

12.490 €

Prodajalec
Na www.avto.net že več kot 3 leta!
Registriran kot trgovec
www.avto.net od 1.12.2007
Delovni čas
Ponedeljek od 8:00 do 18:00
Torek od 8:00 do 18:00
Sreda od 8:00 do 18:00
Četrtek od 8:00 do 18:00
Petek od 8:00 do 18:00
Sobota ZAPRTO
Nedelja ZAPRTO

Obratovalni čas servisne delavnice: - avto: 07.00 - 15.00 - moto: 08.00 - 16.00 Prodaja motornih koles: 09.00 - 17.00

Cena:
REDNA CENA

21.490 €

Z UPOŠTEVANO SUBVENCIJO ZA E-VOZILA

12.490 €

* Prikazana je INFORMATIVNA cena, ki velja v primeru odobritve Subvencije za nakup električnega vozila
- možnost financiranja -
Prodajalec
Logotip
PLEŠKO CARS, d.o.o. Brezovica
PLEŠKO CARS, d.o.o. Brezovica
Na www.avto.net že več kot 10 let!
Registriran kot trgovec na www.avto.net od 1.12.2007
Predstavitev prodajalca
Pleško Group je družinsko podjetje v predmestju Ljubljane, ki se je sprva ukvarjalo le z avtomobilizmom.

Vse se je začelo leta 1979, ko se je ustanovitelj podjetja Janez Pleško začel ukvarjati s popravilom avtomobilov, v majhni domači delavnici, ki pa je hitro postala premajhna. Leta 1992 smo se predstavili pod znamko Pleško Cars in med prvimi v širši regiji postali uradni serviserji in prodajalci vozil Renault. Da vam lahko ponudimo še več, smo v letu 2021 obnovili prodajni salon in uredili povsem ločen prostor za izdajo novih in rabljenih vozil.

V letu 2016, ko se je družinska tradicija prenesla že na tretjo generacijo, smo ponudbi dodali še motorna kolesa. V salonu Pleško Moto lahko izbirate med paleto skuterjev znamk PiaggioVespaAprilia in Italjet, motornih koles Aprilia in Moto Guzzi ter dodatno in zaščitno opremo, ki je nepogrešljiv del uporabe vaših motornih koles. Poleg prodaje poskrbimo tudi za servis in nadomestne dele.

V podjetju se zavedamo pomena okoljske ozaveščenosti, zato smo v ta namen poimenovali Pleško Green, kjer imamo na voljo električne skuterje znam Piaggio, Vespa in Niu.

Temeljna kvaliteta našega podjetja je vsekakor ta, da si vzamemo čas za vsako stranko, se ji posvetimo in prisluhnemo njenim željam.
Naročnik objave oglasa:
PLEŠKO CARS, d.o.o. Brezovica,  Tržaška cesta 426,  1351  Brezovica pri Ljubljani,  Slovenija,  DŠ:SI17337968
Zadnja sprememba: 5.6.2026 11:31:00
Ogledov oglasa / danes: 3
Najnovejši oglasi trgovca

Renault 5 E-Tech TURBO 3E

Pokličite za ceno!

-

S SUBVENCIJO E-VOZILA

Renault Twingo E-Tech Techno

23.690 €14.690 €

-

S SUBVENCIJO E-VOZILA

Renault Twingo E-Tech Techno

25.140 €16.140 €

-

Komb.poraba goriva od 0 lit./ 100 km, Emisije CO2 od 0 g/km, emisijska stopnja . Prikazane vrednosti se lahko razlikujejo od vrednosti ob dejanski rabi vozila. Podrobne okoljske informacije o novih osebnih avtomobilih najdete v priročniku o varčnosti porabe goriva, emisijah CO2 in emisijah onesnaževal zunanjega zraka, ki ga lahko brezplačno pridobite na prodajnem mestu in na spletni strani dobavitelja osebnega avtomobila. Ogljikov dioksid (CO2) je najpomembnejši toplogredni plin, ki povzroča globalno segrevanje. Emisije onesnaževalcev zunanjega zraka iz prometa pomembno prispevajo k poslabšanju kakovosti zunanjega zraka. Prispevajo zlasti k čezmerno povišanim koncentracijam prizemnega ozona, delcev PM10 in PM2,5 ter dušikovih oksidov.

Prikazana je INFORMATIVNA cena, ki predstavlja strošek kupca v primeru pridobitve nepovratne finančne spodbude s strani Borzena. Kupec vozila je upravičen do pridobitve nepovratne finančne spodbude za vozilo, s strani Borzen, pod pogoji aktualnega javnega poziva, ki je bil objavljen v Uradnem listu RS. Kupec je dolžan vlogo za pridobitev nepovratnih finančni sredstev vložiti samostojno. Prodajalec vozila ne prevzema odgovornosti za točnost, pravilnost in popolnost informacij objavljenih na spletnih straneh družbe Borzen, kot tudi ne za morebitno neuspešno uveljavljanje pridobitve nepovratne finančne pomoči s strani kupca in to iz kateregakoli razloga. Kliknite tukaj za več informacij o subvencijah.